Archive for Ocak, 2015

Nişan Organizasyonu Balıkesir

Evliliğe adım adım yaklaşan çiftler düğün öncesinde yapılan nişan törenlerinde adeta düğünlerinin provasını yaparlar. Hem kız ve hem de erkek tarafı nişan törenlerine düğün kadar özenmekte ve evlatları için en güzel töreni istemektedirler. Bu süreçte tatlı bir heyecan ve koşuşturma başlar. İsabet organizasyon olarak gelin ve damadın nişan törenlerinin hayallerindeki gibi olması ve kusursuz bir organizasyon ı için muhteşem nişan paketleri hazırladık. Bizlerden profesyonel organizasyon yardımı alarak, nişan öncesinde de hazırlıklarla uğraşmak zorunda kalmadan, misafirlerinize daha çok vakit ayırabilir ve davetlilerinizin bu merasimden mutlu ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Nişan organizasyonu Balıkesir firmamız, Balıkesir ve çevresindeki nişan ve düğün organizasyonlarını gerçekleştirmekle kalmayıp tüm Türkiye geneline nişan organizasyonu hizmeti vermektedir. Her türlü ekip ve ekipmanı bünyesinde bulunduran Balıkesir organizasyon firmamız, mehteran takımı, semazen ve ilahi grupları, animasyon ekipleri gibi çeşitli gösteri gruplarını da hizmetinize sunmaktadır. İsabet organizasyon olarak, Balıkesir ve çevresinde düzenlediğimiz nişan organizasyonlarında müşterilerimize unutulmaz anlar yaşattık. Sizler de hayallerinizdeki nişan organizasyonu için bizimle iletişime geçebilir ve bu özel günlerinizde tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu Balıkesir

Sünnet düğünlerinde ev sahiplerini tatlı bir telaş sarar ve evlatlarına güzel bir sünnet düğünü yapmak isterler. Bu özel günlerde davetlilerine güzel bir merasim sunmak isteyenler, sünnet organizasyonu Balıkesir firmamızın sünnet paketlerinden yararlanabilirler. Birbirinden güzel sünnet organizasyonlarına imza atan firmamız, Balıkesir ili ve çevresi ile sınırlı kalmayıp Türkiye’nin her noktasında organizasyon hizmeti sunmaktadır.

Sünnet düğünü hazırlıklarını profesyonel kadromuz ile yürütmekte olup, sorunsuz bir organizasyon hizmeti vermeyi ilke edinen Balıkesir organizasyon firmamız, bünyesinde çeşitli organizasyon hizmetlerini barındırmaktadır. Hazır sünnet düğünü paketlerimizin yanı sıra, sizlerin de talepleri doğrultusunda size özel bir sünnet paketi hazırlama hizmetimiz de mevcuttur. Masa ve sandalye süslemesi, sahne ekipmanları, fotoğraf ve video çekimi, mevlit organizasyonu ve daha birçok hizmetimizle özel günlerinizde sizlerin yanındayız. İlahi ve tasavvuf grubu, mehteran ekibi, animasyon grubu, ilahi sanatçılar, semazen ve Kafkas dansı grupları gibi çeşitli gösteri ekiplerimiz sünnet düğünü organizasyonlarına renk katmaktadır. Sizler de misafirlerinize eğlenceli vakit geçirtmek ve bu özel günlerinizi unutulmaz kılmak için bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyatlara kaliteli hizmet alabilirsiniz.